• Facebook
  • YouTube

Loading

Wyzwanie letteringowe #CODZIENNIEkreatywnie -edycja grudniowa

WYZWANIE LETTERINGOWE

Idą święta, więc nie może zabraknąć edycji świątecznej wyzwania #CODZIENNIEkreatywnie organizowanego wspólnie z edding Polska na Instagramie. Jeśli nie wiesz co to za wyzwanie letteringowe, koniecznie zajrzyj TUTAJ.

nauka letteringu

Jest mi ogromnie miło, że tak ciepło przyjmujecie każdą edycję wyzwania. Mało tego, gdy jest przerwa, piszecie mi, że czekacie na kolejne edycje. To bardzo miłe z waszej strony ! Uwielbiam oglądać Wasze prace oraz je komentować. Bardzo dużo daje mi również kontakt z Wami. Lubię wymieniać się z Wami opiniami.

TEMAT PRZEWODNI WYZWANIA

Kto oglądał uważnie moje ostatnie Instastories zauważył, że podsyłałam Wam różne piosenki … To miała być wskazówka na temat przewodni edycji świątecznej.

IMG 0940 1024x724 - Wyzwanie letteringowe #CODZIENNIEkreatywnie -edycja grudniowa

Tym razem piszemy znane tytuły piosenek świątecznych! Tak, będziemy pisać i nucić pod nosem kolędy, aby przygotować się na ten świąteczny okres. Hasła są troszkę dłuższe niż zazwyczaj, ale damy radę, prawda? Wyzwanie zawiera tym razem tylko 10 haseł i kończy się 19 grudnia.

Pisząc dłuższe hasła warto zastanowić się nad kompozycją. O tym jak stworzyć ciekawą kompozycję w letteringu piszę w moim przewodniku– TUTAJ. Ponadto w zakładce FREEBIES znajdziesz mini-instrukcję jak zabrać się za layout. A jeśli wolisz posłuchać na temat tworzenia kompozycji zapraszam Cię na moje nagranie na youtube TUTAJ, w którym możesz podejrzeć proces powstawania kompozcji.

ZASADY I CEL WYZWANIA

Jakie są zasady wyzwania ? Nic się nie zmieniło 🙂 Ruszamy 1 grudnia i co drugi dzień dodajemy na instagramie pracę. Prace oznaczamy hashtagiem #CODZIENNIEkreatywnie oraz #eddingpl . Będzie mi bardzo miło jeśli mnie oznaczycie na zdjęciu, wtedy jeszcze szybciej znajdę Waszą pracę i udostępnię na moim instastories. Jeśli nie zdążysz dodać pracy w terminie – nic nie szkodzi, przejdź do kolejnych lub nadrób hasło i dodaj je później. Każdy pracuje w swoim tempie i w miarę swoich możliwości. Pamiętaj jednak, że praca w większej grupie bardziej moblizuje. W wyzwaniu biorą udział osoby, które piszą już od kilkunastu miesięcy, dlatego nie porównuj się z innymi. Każdy z nas startuje z innego pułapu. Przyłącz się i spróbuj swoich sił.

ROZDANIE

Pod koniec każdego wyzwania jest przewidziane rozdanie. Co znajdzie się tym razem w puli nagród? Musisz uzbroić się w cierpliwość 🙂 O zasadach rozdania oraz o nagrodach poinformuję w późniejszym terminie.

Zapraszam na świąteczny pokład wyzwania #CODZIENNIEkreatywnie

Życzę Ci udanej zabawy i wielu miłych spotkań z uczestniczkami wyzwania.

Ruszamy !

Merry christmas and happy lettering !

Mariola

Mariola Nowak-Jäger

About Mariola Nowak-Jäger

  •  

3 komentarze

Leave a Comment