fbpx
  • Facebook
  • YouTube

Wyzwanie letteringowe #CODZIENNIEkreatywnie -edycja grudniowa


Loading

Wyzwanie letteringowe #CODZIENNIEkreatywnie -edycja grudniowa

WYZWANIE LETTERINGOWE

Idą święta, więc nie może zabraknąć edycji świątecznej wyzwania #CODZIENNIEkreatywnie organizowanego wspólnie z edding Polska na Instagramie. Jeśli nie wiesz co to za wyzwanie letteringowe, koniecznie zajrzyj TUTAJ.

CK grafika.PNG 1024x693 - Wyzwanie letteringowe #CODZIENNIEkreatywnie -edycja grudniowa

Jest mi ogromnie miło, że tak ciepło przyjmujecie każdą edycję wyzwania. Mało tego, gdy jest przerwa, piszecie mi, że czekacie na kolejne edycje. To bardzo miłe z waszej strony ! Uwielbiam oglądać Wasze prace oraz je komentować. Bardzo dużo daje mi również kontakt z Wami. Lubię wymieniać się z Wami opiniami.

TEMAT PRZEWODNI WYZWANIA

Kto oglądał uważnie moje ostatnie Instastories zauważył, że podsyłałam Wam różne piosenki … To miała być wskazówka na temat przewodni edycji świątecznej.

IMG 0940 1024x724 - Wyzwanie letteringowe #CODZIENNIEkreatywnie -edycja grudniowa

Tym razem piszemy znane tytuły piosenek świątecznych! Tak, będziemy pisać i nucić pod nosem kolędy, aby przygotować się na ten świąteczny okres. Hasła są troszkę dłuższe niż zazwyczaj, ale damy radę, prawda? Wyzwanie zawiera tym razem tylko 10 haseł i kończy się 19 grudnia.

Pisząc dłuższe hasła warto zastanowić się nad kompozycją. O tym jak stworzyć ciekawą kompozycję w letteringu piszę w moim przewodniku– TUTAJ. Ponadto w zakładce FREEBIES znajdziesz mini-instrukcję jak zabrać się za layout. A jeśli wolisz posłuchać na temat tworzenia kompozycji zapraszam Cię na moje nagranie na youtube TUTAJ, w którym możesz podejrzeć proces powstawania kompozcji.

ZASADY I CEL WYZWANIA

Jakie są zasady wyzwania ? Nic się nie zmieniło 🙂 Ruszamy 1 grudnia i co drugi dzień dodajemy na instagramie pracę. Prace oznaczamy hashtagiem #CODZIENNIEkreatywnie oraz #eddingpl . Będzie mi bardzo miło jeśli mnie oznaczycie na zdjęciu, wtedy jeszcze szybciej znajdę Waszą pracę i udostępnię na moim instastories. Jeśli nie zdążysz dodać pracy w terminie – nic nie szkodzi, przejdź do kolejnych lub nadrób hasło i dodaj je później. Każdy pracuje w swoim tempie i w miarę swoich możliwości. Pamiętaj jednak, że praca w większej grupie bardziej moblizuje. W wyzwaniu biorą udział osoby, które piszą już od kilkunastu miesięcy, dlatego nie porównuj się z innymi. Każdy z nas startuje z innego pułapu. Przyłącz się i spróbuj swoich sił.

ROZDANIE

Pod koniec każdego wyzwania jest przewidziane rozdanie. Co znajdzie się tym razem w puli nagród? Musisz uzbroić się w cierpliwość 🙂 O zasadach rozdania oraz o nagrodach poinformuję w późniejszym terminie.

Zapraszam na świąteczny pokład wyzwania #CODZIENNIEkreatywnie

Życzę Ci udanej zabawy i wielu miłych spotkań z uczestniczkami wyzwania.

Ruszamy !

Merry christmas and happy lettering !

Mariola

Mariola Nowak-Jäger

About Mariola Nowak-Jäger

  •  

3 komentarze

Leave a Comment