fbpx
 • Facebook
 • YouTube

Szukam ambasadorek do mojego kursu online brush lettering


Loading

Szukam ambasadorek do mojego kursu online brush lettering

Kurs online brush lettering premiera 1 czerwca !

Prace nad moim kursem online brush lettering idą pełną parą. Premiera kursu odbędzie się 1 czerwca w dzień dziecka! W związku z tym szukam ambasadorek! Ambasadorki otrzymają bezpłatnie nielimitowany dostęp do kursu w tym bonusy, które przewiduję dla VIPów, naprawdę warto się zgłosić!

IMG 0849 1024x711 - Szukam ambasadorek do mojego kursu online brush lettering

Szukam ambasadorek do kursu online brush lettering

 • szukam 6 osób początkujących, które dopiero zaczynają lub niedawno zaczęły uczyć się hand letteringu. Mogą to też być osoby, które kiedyś zaczęły i przestały, bo nie widziały postępów.  
 • ambasadorki muszą być pełnoletnie, i muszą mieć aktywne (tj. min.rok ) konto na Facebooku, lub instagramie, lub youtube, lub prowadzić bloga 
 • ambasadorki mają za zadanie przerobić kurs w przeciągu dwóch miesięcy od daty premiery (nadchodzą wakacje, zatem rozumiem, ze nie każdy chce siedzieć latem przy biurku) i dzielić się swoimi efektami- tutaj na Facebooku lub instagramie ( jeśli ktoś ma bloga, lub youtube to również jak najbardziej). Chciałbym, aby ambasadorki opublikowały min. 3 posty , w formie zdjęć, bądź relacji na swoim profilu, rejestrując swoje postępy.
 • to wszystko, mam nadzieję, ze moje wymagania nie są wygórowane 
 • zgłoszenia przyjmuję do 17.maja – napisz dlaczego to Ty masz zostać ambasadorką i umieść jedną przykładową pracę, zostaw swoje zgłoszenie na moim fanpage TUTAJ lub na instagramie TUTAJ
 • czekam na Wasze zgłoszenia !

Pobierz mój bezpłatny narzędziownik na start

Chcesz już teraz zacząć naukę, ale nie masz pojęcia jakie narzędzia, tj. brush peny, papier są Ci potrzebne ? Pobierz mój bezpłatny narzędziownik, w którym znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Narzędziownik

IMG 4302 1024x768 - Szukam ambasadorek do mojego kursu online brush lettering

Zacznij już teraz z moim ebookiem

Aby przeczekać czas związany z premierą mojego kursu- zajrzyj do mojego autorskiego przewodnika do nauki hand letteringu. Przewodnik zawiera teorię , jak i szablony, dzięki czemu w oka mgnieniu zrozumiesz zasady i techniki hand letteringu.

Snapseed 1024x678 - Szukam ambasadorek do mojego kursu online brush lettering

Do usłyszenia!

logo Mar Art 1 1024x735 - Szukam ambasadorek do mojego kursu online brush lettering
Mariola Nowak-Jäger

About Mariola Nowak-Jäger

 •  

2 komentarze

 •    Reply

  Czy jeszcze można się zgłosić, dopiero znalazłam twoją stronę.
  Zawsze chciałam się tego nauczyć.

  •    Reply
   Mariola Nowak-Jäger Maj 29, 2020 at 6:47 am

   hej, nabór już się zakończył. Zapraszam na mój fanpage oraz zapis na newsletter, aby nie przegapić najnowszych wydarzeń 🙂

Leave a Comment