fbpx
  • Facebook
  • YouTube

Sketchnotes kurs online


“Sketchnotes, czyli notatki z radością” to kurs online dla osób początkujących, pragnących nauczyć się notować wizualnie. Aby przystąpić do kursu nie są wymagane żadne umiejętności! Pokażę Ci jak z podstawowych kształtów wyczarujesz każdy rysunek.

Po zakupie kursu możesz wystartować od razu z nauką – gwarantuję Ci, że masz wszystkie narzędzia pod ręką, aby zacząć.

Zapoznaj się proszę z treściami poniżej, aby sprawdzić, czy ten kurs jest dla Ciebie.

co to są sketchnotes 1 - Sketchnotes kurs online

Its’s about ideas, not art!

Dla kogo jest kurs online ``Sketchnotes`` ?

  • uczniów
  • studentów
  • oraz osób dorosłych,

które chcą zwiększyć swoje efekty uczenia się. Notowanie wizualne pomaga lepiej zapamiętać przerabiane treści. Dowiesz się na czym polega the dual coding theory i dlaczego warto wprowadzić do swoich notatek proste elementy graficzne.

Ponadto kurs jest skierowany do osób, które na codzień robią zwykłe notatki, czy to na szkoleniach, prezentacjach konferencjach i wychodzą z kilkunastoma stronami zapisanymi drobnym maczkiem. Pokażę Ci jak podejść do procesu notowania i zapisać, bądź narysować tylko kluczowe treści.

Prowadzisz bullet journal ? To wspaniale, również tutaj możesz wykorzystać sketchnotes.

  • szkoleniowców
  • prezenterów
  • nauczycieli
  • wykładowców

i wszystkich innych, którzy chcą przyciągnąć uwagę swoich słuchaczy, wizualizować dane projektowe, przedstawić skomplikowane procesy w przystępny i zrozumiały sposób, planować z mapą myśli.

Proste elementy graficzne pomogą Ci podczas wystąpień zainteresować Twoich odbiorców. W kursie krok po kroku poznasz wszystkie podstawowe elemeny tworzenia prostych grafik.

Pokażę Ci również, że i Ty potrafisz rysować!

Dla osób, które nie mają możliwości uczestnictwa w warsztatach na żywo i pragną w zaciszu domowym nauczyć się notować wizualnie.  Podam Ci wszystkie składniki jak wykonać proste sketchnotki.

Do kursu są dołączone przykłady i ćwiczenia w plikach pdf, możesz w swoim tempie przerobić treść kursu i wracać do niego w każdej chwili. Zatem nic Ci nie umknie!

Zawartość kursu

Moduł I – wprowadzenie, co to są sketchnotes, podstawowe wskazówki, the dual coding theory

Moduł II – elementy graficzne

Moduł III – kroje pisma

Moduł IV – ludzie i emocje

Moduł V – bank ikon i jak zrobić kompozycję w sketchnotes

Moduł VI – zakończenie, polecane książki i fajne miejsca w sieci

Lekcje trwają od 5 do 20 minut. Każdą lekcję możesz zatrzymać w dowolnym momencie i wracać do niej tak często, jak potrzebujesz.

Przewodnik w formie pdf pozwoli Ci zrekonstruować treści, które omawiam w kursie. Dodatkowo w dołączonej checkliście znajdziesz ćwiczenia podsumowujące każdy z modułów.

sketchnotes ułatwiają zapamiętywanie

IMG 3132 - Sketchnotes kurs online

Każdy potrafi rysować! Ty także!

IMG 3893 - Sketchnotes kurs online