fbpx
  • Facebook
  • YouTube

Procreate kurs online


Marzysz o tym,  aby tworzyć piękne grafiki i ilustracje? 

Opanuj Procreate razem ze mną! Klik po kliku pokażę Ci wszystkie ustawienia oraz ich zastosowanie.

Przygotowałam dla Ciebie 4 programy-na każdą kieszeń i na różne potrzeby.

Kopie von procreate - Procreate kurs online

Jakiego kursu potrzebujesz ?

Webinar “Liść monstery” to 30 minutowe nagranie, podczas którego wykonasz ze mną projekt przypominający ilustrację akwareolową. W zestawie z webinarem otrzymasz pędzle mojego autorstwa oraz szkic projektu. Nagranie jest skierowane dla osób średniozaawansowanych. Jeśli znasz już procreate, dzięki temu nagraniu nauczysz się nowych funkcji.

Mini-Kurs Procreate” to kurs skierowany dla osób początkujących. Idealny na start, jeśli właśnie zaczynasz przygodę z procreate. Z kursu nauczysz się podstawowych funcji aplikacji i wykonasz razem ze mną kilka prostych animacji. Kurs trwa 100 minut i jest idealny dla osób niecierpliwych i pragnących od razu zobaczyć efekty swojej pracy.

Kurs “Procreate 1” z 2019 roku (plus aktualizacja z 2020 roku) to kompleksowy, ponad 8-godzinny kurs online. Kurs jest skierowany dla osób zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. W kursie pokażę Ci wszystkie ustawienia aplikacji i wykonamy kilka prostych projektów. Czeka na Ciebie ponad 30 lekcji. Idealny dla osób, które chcą rozgryźć procreate od podstaw, po ustawienia zaawansowane.

Kurs “Procreate 2” z 2021 roku to kurs online skierowany zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Kurs zawiera ponad 10 godzin nagrań, dodatkowo otrzymujesz szkice projektów oraz pędzle. W kursie wykonujemy 12 projektów. Kurs polecam osobom, które już zaczęły przygodę z procreate, ale nie potrafią tworzyć tekstur i złożonych ilustracji. Idealny dla osób, które chcą profesjonalnie pracować z procreate i tworzyć grafiki na zamówienie.