fbpx
  • Facebook
  • YouTube

Procreate – kurs online – zapowiedź


Loading

Procreate – kurs online – zapowiedź

Kurs online “Lettering w Procreate” rusza już w listopadzie

3 1024x724 - Procreate - kurs online - zapowiedź
lettering w procreate

Mój kurs online” procreate” to odpowiedź na zapotrzebowanie na polskim rynku. Już w listopadzie ruszy mój autorski kurs do nauki letteringu w Procreate. Procreate to do tej pory najlepszy program do rysowania, malowania, ale również do tworzenia letteringów przy użyciu tabletów graficznych. Dzięki pracy z warstwami mamy niesamowite możliwości , w tym tworzenia efektów 3D. Oprogramowanie dostarcza nam setki pędzli, dzięki, którym możemy stworzyć praktycznie wszystko. W moim kursie online przedstawię wszystkie funkcje, omówię ich zastosowanie oraz pokażę zastosowanie w użyciu, z naciskiem na lettering. Stworzymy razem kilkanaście projektów – klik po kliku do Twojego wspaniałego wyniku. Do kursu otrzymasz również procreate-guide, w którym znajdziesz podstawowe symbole i ich funkcje.

2 tygodnie, aby opanować procreate do perfekcji

Materiał wideo obejmuje ponad 8 godzin nagrań, podczas których omówię poszczególne funkcje procreate. Kurs online procreate składa się z czterech modułów. Łącznie jest w kursie ponad 20 lekcji, trwających od 2 do 20 minut, w zależności od omawianego tematu. Kurs jest tak zbudowany, że od razu możesz pracować i tworzyć własne letteringi, bądź grafiki. Przerobienie materiału wraz z ćwiczeniami zajmie Ci około 2 tygodnie. W tym czasie nauczysz się obsługi tego oprogramowania.

1 300x300 - Procreate - kurs online - zapowiedź

Z kursu nauczysz się tworzyć własne stemple, pędzle, mandale, ruchome gify. Pokażę Ci jak działają takie funkcje jak Alpha Lock, Maskowanie, Clipping Mask oraz wiele, wiele innych.

Dla kogo jest kurs online procreate?

Kurs online procreate zaczyna się od podstaw. Lekcja po lekcji przerabiamy kolejne funkcje. Poziom trudności wzrasta z każdą lekcją. Kurs jest skierowany dla osób początkowych – w pierwszym module omawiam podstawy. W kolejnych modułach podnosimy poprzeczkę i bierzemy pod lupę ustawienia zaawansowane. Zatem również osoby zaawansowane nie będą się nudzić i znajdą wiele ciekawych rozwiązań.

4 300x300 - Procreate - kurs online - zapowiedź

Zachęcam Cię do zapisania się do mojego newslettera, aby nie przegapić premiery kursu. Abonenci mojego newslettera, jako pierwsi dowiedzą się o jego sprzedaży, jak również otrzymają możliwość zakupu kursu w atrakcyjnej cenie.

A tymczasem pobierz moje darmowe pędzle do procreate:

nezpłatne pędzle procreate pobierz 1024x576 - Procreate - kurs online - zapowiedź
pobierz bezpłatne pędzle do procreate

Zapraszam!

Do usłyszenia

Mariola

Odwiedź mój sklep- tutaj.

2 1024x724 - Procreate - kurs online - zapowiedź
Mariola Nowak-Jäger

About Mariola Nowak-Jäger

  •  

    Leave a Comment