fbpx
  • Facebook
  • YouTube

Wyzwanie letteringowe-podsumowanie grudnia


Loading

Wyzwanie letteringowe-podsumowanie grudnia

Wyzwanie letteringowe – czas na podsumowanie

CK grafika.PNG 1024x693 - Wyzwanie letteringowe-podsumowanie grudnia
pod tym hashtagiem znajdziesz wszystkie prace na instagramie

Wyzwanie letteringowe #CODZIENNIEkreatywnie wystartowało po raz pierwszy w listopadzie 2018 roku. Powstało już łącznie ponad 2.500 prac. Świąteczna edycja wyzwania cieszyła się ponownie ogromnym zainteresowaniem. W wyzwaniu wzięło ponad 20 osób. Stworzyłyśmy razem w grudniu ponad 130 prac ! Jeśli nie wiesz, co to za wyzwanie odsyłam Cię do mojego wpisu na temat tego już kultowego wyzwania instagramowego. W ostatnim newsletterze prosiłam Was o podesłanie kilku Waszych prac. Chciałam je uwiecznić na blogu. Szkoda, aby zniknęły w czeluściach instagrama… Dziękuję wszystkim uczestniczkom za udział i ogromną dawkę inspiracji. Jesteście świetne w tym co robicie i cieszę się ogromnie, że z wyzwania na wyzwanie robicie coraz większe postępy. Nauczyłyście się już tyle, że już chyba mnie nie potrzebujecie 😉 Niejednokrotnie zaskoczyłyście mnie swoją interpretacją. 4 osoby nadesłały swoje prace i zgodziły się na ich publikację, zatem zapraszam Was na malutki przegląd. Pokuszę się również o ocenę nadesłanych prac pod kątem wykorzystanych technik.

Niepowtarzalny styl – nie do podrobienia!

Na pierwszy ogień idą prace Magdy, która w wyzwaniu letteringowym bierze udział już od ponad roku! Magda specjalizuje się w ilustracjach, ale lettering też podbił jej serce. Styl Magdy jest nie do podrobienia! Induwidalizm w każdym calu. Jej litery są fikuśne, nie zawsze perfekcyjne, ale… to właśnie to kombi nadaje pracom Magdy niepowtarzalności. Każda praca jest inna, Magda miesza style i BAWI się literami. Połączenie akwareli i letteringu jest spektakularne. Coś czuje, że jeszcze usłyszymy o Magdzie… książka, kalendarz, pocztówki ? Ja jestem na TAK. Zajrzyj koniecznie na jej profil na instagramie. Nie pożałujesz.

brush lettering alfabety Magda - Wyzwanie letteringowe-podsumowanie grudnia
Prace Magdy

Pilna uczennica, czy ukryty talent ?

Tym razem zapraszam Was na profil Emilii . Emilia dołączyła do wyzwania latem, kiedy przerabialiśmy wszystkie techniki hand lettringu. Pamiętam, że Emilia zaczęła przygodę z CODZIENNIEkreatywnie, gdy podstawy już zostały omówione. Jej pierwsze prace były tak dokładne i perfekcyjne, że aż trudno mi było uwierzyć, że wcześniej nie letteringowała. Ukryty talent. I tyle. Z każdym kolejnym wyzwaniem Emilia zadziwiała mnie coraz bardziej i siebie samą chyba również. Emilia podobnie jak Magda miesza style. Jej letteringi nie są monotonne, każda praca to mieszanka różnych technik. Bardzo podoba mi się, że Emilia miesza w swych pracach małe i duże litery. Brawo ! Czekam na Twoje kolejne prace.

brush lettering wyzwanie Emilia - Wyzwanie letteringowe-podsumowanie grudnia
Prace Emilii

Smykałka do tworzenia kompozycji

Paulina S. podesłała mi jedną pracę. Znamy się zbyt krótko, abym mogła ocenić całą twórczość oraz postępy. To co na pewno rzuca się w oczy, to smykałka do tworzenia kompozycji* w letteringu. Nie jest to łatwa umiejętność i widzę, że Paulina dobrze sobie z tym radzi. Paulinę możesz również odwiedzić na instagramie lub na jej blogu pt. Skuteczne Rysowanie.

*Jeśli szukasz inspiracji do tworzenia layoutów w letteringach zajrzyj do mojego ebooka lub pobierz mini ściągę, którą znajdziesz w zakładce freebies. Dostęp do freebies otrzymasz po zapisaniu się na newsletter.

hand lettering wyzwanie letteringowe Paulina - Wyzwanie letteringowe-podsumowanie grudnia
Praca Pauliny S.

Żadna technika nie jest mi obca – podejmę każde wyzwanie letteringowe

Paulina R. jest na pokładzie wyzwania od kilku miesięcy. Paulina operuje doskonale wszystkimi technikami hand letteringu. Brush lettering, oszukana kaligrafia, ribbon lettering, efekt 3D -żadna technika nie jest Paulinie obca. W edycjach wiosenno-letnich udowodniła, że potrafi wykonać letteringi każdą techniką. Ponadto w konkursie świątecznym na facebooku Paulina pokazała, że umie również pięknie rysować. Zauważyłam, że Paulina lubi najbardziej technikę brush letteringu, umie pięknie bouncować * i wplata do swoich prac coraz częściej esy-floresy. Paulinę możecie również znaleźć na instagramie , gdzie oprócz letteringów znajdziecie także inspiracje do bullet journal.

*zapisując się na mój newsletter otrzymasz bezpłatny rozdział mojego ebooka poświęcony technice bounce lettering

wyzwanie hand lettering Paulina - Wyzwanie letteringowe-podsumowanie grudnia
Prace Pauliny R.

I na sam koniec…

Na sam koniec kilka moich prac, które również możesz znaleźć na instagramie. W grudniu bawiłam się złotymi farbami i powstało kilka prac akwarelowych. W natłoku zdań nie wszystkie udało mi się sfotografować.

lettering alfabety wyzwanie - Wyzwanie letteringowe-podsumowanie grudnia
kilka moich prac

Zniżka 20 zł na wszystkie produkty

Mam nadzieję, że podobał Ci sią mój przegląd prac z wyzwania. Ty również możesz zobaczyć tutaj swoją pracę. Bierz udział w wyzwaniu letteringowym, podsyłaj mi swoje zdjęcia. Na pewno Cię uwzględnię w kolejnym podsumowaniu.

Dla wszystkich czytelników mojego bloga przygotowałam zniżkę noworoczną w wysokości 20 zł na dowolny produkt w sklepie.


Wpisz przy zamówieniu kod rabatowy nowyrok i zapłać 20 zł mniej na wybrane produkty.

Kod rabatowy jest aktywny do 6 stycznia do północy.

Jeśli podoba Ci się moje wyzwanie letteringowe oraz prace uczestniczek, zostaw koniecznie komentarz.

Szczęśliwego Nowego Roku !

Mariola

Kurs online hand lettering

2 lata po publikacji tego posta jestem autorką kursu online oraz ebooka do nauki hand letteringu. Zajrzyj i skorzystaj z mojej oferty!

Zapraszam Cię na pokład kursu!

Kopie von pakiet złoty 1024x576 - Wyzwanie letteringowe-podsumowanie grudnia
Mariola Nowak-Jäger

About Mariola Nowak-Jäger

  •  

4 komentarze

Leave a Comment