fbpx

O mnie

 

Masz pytania lub chcesz nawiązać ze mną współpracę? Skontaktować możesz się  ze mną przez e-mail:

kontakt@mar-art.org

lub telefonicznie:

+49 157 70477555 (numer dostępny również jako whatsapp)

ZAPRASZAM

zdjecie ja o mnie - O mnielogo Mar Art 300x215 - O mnie

Witaj w moim świecie pięknych liter. Nazywam się Mariola Nowak-Jäger. Jestem autorką kilku ebooków do nauki hand letteringu, sketchnotes oraz kursu online „Procreate”. Ale jak to się wszystko u mnie zaczęło?

Trzy lata temu, tj. w połowie 2017 roku byłam na urlopie wychowawczym. W tym czasie trochę mi się nudziło w domu, siedząc z synkiem i przypadkowo trafiłam na youtube na filmiki o prawadzeniu bullet journal. Bardzo mi się podobały grafiki i litery, które zdobiły bujo. Zapragnęłam nauczyć się tak ładnie pisać i zaczęłam. Ta fascynacja trwa do dziś.

Jestem aktywna na Instagramie- klik, gdzie codziennie motywuje dziesiątki osób do nauki letteringu, pokazuję tajniki pisania pięknych liter oraz organzuję kreatywne wyzwania letteringowe.

 

Do tej pory powstało już ponad 2.700 prac pod hastagiem #CODZIENNIEkreatywnie na IG pod moim patronatem.CK grafika.PNG - O mnie

Zawodowo jestem związana z branżą budowlaną. Zajmuję się controllingiem i planowanem kosztów budowy. Od 14 lat mieszkam w Niemczech w pięknym miasteczku Kiel znajdującym się nad morzem Bałtyckim. Mam 5-letniego synka.

Zapraszam Cie do świata pięknych liter. Pokażę Ci krok po kroku jak zacząć i rozwinąć swoje umiejętności.

Zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter – tutaj. Regularnie dostaniesz ode mnie kreatywne nowinki, jak również szablony do ćwiczeń.

IMG 0593 768x576 - O mnie

———————————————————————————————

Chesz się dowiedziec o mnie więcej znajdziesz mnie tutaj: https://www.xing.com/profile/Mariola_NowakJaeger

i tutaj:

http://kingaemigrantka.blogspot.com/p/test.html

Instagram:

https://www.instagram.com/blog.mar_art/

Scroll to Top