fbpx
 • Facebook
 • YouTube

Na jakich tabletach działa procreate?


Loading

Na jakich tabletach działa procreate?

edit: uwaga 01.11.2021 procreate 5.2 jest dostępny w polskiej wersji językowej!

Wiele osób zadaje mi pytanie na jakich tabletach działa aplikacja procreate. Dlatego postanowiłam zebrać wszystkie informacje o modelach oraz ich zamiennikach w jednym miejscu. Ale zanim zdecydujesz się kupić aplikację poczytaj trochę na jej temat.

Procreate to obecnie jedna z najbardziej popularnych aplikacji do tworzenia ilustracji oraz projektów typograficznych na rynku. Aplikacja nie jest dostępna obecnie w języku polskim, lecz w angielskim,  niemieckim, francuskim i kilku innych. O ustawieniach języka możesz pocztać w moim starszym poście. Jest to aplikacja do tworzenia grafik rastrowych na tabletach Ipad. Pracują na niej profesjonalni graficy, jak i amatorzy. Dzięki intuicyjnej obsłudze w oka mgnieniu narysujesz proste rysunki lub stworzysz swoje logo. Do aplikacji potrzebujesz dodadtkowo apple pencil, który reaguje na nacisk twojej ręki i zachowuje się jak zwykły pisak, długopis, a nawet pędzel. W aplikacji procreate stworzysz indywidualne ikony, miniatury, loga, notatki wizualne, ilustracje, a nawet proste animacje oraz gify.

Jaki tablet do procreate?

Aplikacja procreate działa aktualnie na modelach:

 • 12.9-inch iPad Pro (1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th generation)
 • 11-inch iPad Pro (1st and 2nd generation)
 • 10.5-inch iPad Pro
 • 9.7-inch iPad Pro
 • iPad (8th, 7th, 6th, 5th generation)
 • iPad mini (5th generation)
 • iPad mini 4
 • iPad Air (4th, 3rd generation)
 • iPad Air 2

Dodatkowo aplikacja procreate pocket działa na Iphone. Jednak jej wykorzystanie nie ma porównania z tabletem.

Aktualną listę modeli możesz sprawdzić na oficjalnej stronie procreate. Lista jest systematycznie aktualizowana, a ty w szybko sprawdzisz na jakich tabletach działa procreate.

Ja pracuję na iPad pro, 2nd gerneration, 256 GB.

procreate kurs online ipad pro 1024x682 - Na jakich tabletach działa procreate?

Pobierz bezpłatne pędzle do procreate

nezpłatne pędzle procreate pobierz 1024x576 - Na jakich tabletach działa procreate?
Pobieram darmowe pędzle do procreate

Czy procreate działa w systemie windows?

Aplikacja procreate działa tylko i wyłącznie w systemach iOS. Nie zainstalujesz jej na żadnym innym sprzęcie typu android, PC z systemem windows, czy na tabletach samsunga. Procreate ma wyłączność na pracę na produktach apple.

IMG 8516 - Na jakich tabletach działa procreate?

Mam tablet iPad, ale procreate nie chce się zainstalować

Sprawdź, czy twój model wspiera aplikację procreate. Jeżeli nie ma go na liście modeli wymienionych w punkcie pierwszym, niestety nic nie poradzę.

Druga opcja, sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję iOS (aktualnie 14.4, marzec 2021) . Byćmoże pominąłeś/ aś ostatnie aktualizajce i dlatego procreate nie może zostać zainstalowane.

Nie mam produktów Apple i co teraz?

Zła wiadomość jest taka- nie zainstalujesz na żadnym urządzeniu aplikacji procreate. Dobra natomiast- możesz posłużyć się zamiennikami procreate, w których narysujesz dosłownie wszystko.

Wybór jest ogromny: autodesk sketchBook, Adobe Fresco, Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop. Większość tych aplikacji pozwoli ci rysować również w wektorach.

Kurs online Procreate

Chcesz rozpocząć pracę w procreate? Zapraszam Cię na pokład mojego najnowszego kursu online. Nauczysz się tworzyć ilustrację, animacje, gify, sketchnotki oraz projekty typografii.

Kopie von Kopie von Kopie von GRATIS szablon FB post 2 - Na jakich tabletach działa procreate?

Podobał Ci się mój post? Chcesz więcej poczytać o aplikacji procreate? Zostaw mi koniecznie komentarz i napisz, co Cię jeszcze interesuje.

Pozdrawiam

Mariola

logo Mar Art 1024x735 - Na jakich tabletach działa procreate?

Mariola Nowak-Jäger

About Mariola Nowak-Jäger

 •  

9 komentarzy

Leave a Comment