fbpx
  • Facebook
  • YouTube

Kalendarz 2019 do druku- styczeń i luty


Loading

Kalendarz 2019 do druku- styczeń i luty

Hej,

wyzwanie kreatywne na instagramie CODZIENNIEKREATYWNIE trwa w najlepsze. W grudniu zapytałam Was, czy macie ochotę aby hasła, które przygotowałyście w listopadzie trafiły do kalendarza na 2019. Parę osób miało ochotę i wysłało mi swoje prace. O ile obrobienie skanów w photoshopie poszło mi bardzo szybko, o tyle złożenie kalendarza w InDesign już nie za bardzo 🙁 W grudniu trochę trenowałam robienie tabelek z miesiącami, ale nie wyglądało to jakoś super ładnie. Oczywiście mogłam zastosować inne narzędzia, choćby MS Word, ale ja chciałam tak profesjonalnie w InDesign. Chcę nauczyć się obsługiwać to oprogramowanie, to mój jeden z celów na 2019.

W święta miałam też nieprzyjemny wypadek. Spadłam ze schodów i boleśnie się uderzyłam w kość ogonową. Ponad 2 tyg. nie mogłam siedzieć na krzesłach 🙁 Zatem moje prace przed komputerem były niemożliwe. Teraz jest już lepiej, wprawdzie siedzę jeszcze na poduszkach, ale kilkugodzinne siedzenie przed PC jest już możliwe. Dlatego wznawiam naukę InDesign oraz pracę nad kalendarzem.

W myśl zasady – skończone jest lepsze od perfekcyjnego- oddaje dziś w Wasze ręce dwa miesiące, styczeń i luty. Prace zostały wykonane przez:

Magdę : https://www.instagram.com/kaljah5.01/?hl=de

oraz

Polę: https://www.instagram.com/szkicownikpoli/?hl=de

cdn.

pozdrawiam

Mariola

2 komentarze

  •    Reply

    Powodzenia w odkrywaniu inDesign 🙂 w tym najlepiej pomoga tony tutoriali! Ja uzywam inDesign w pracy, za to wlasnie po pracy troche sie ucze kaligrafii i bardzo dziekuje za CODZIENNIE KREATYWNIE, bo to super pomysl. Mi sie udalo zrobic tylko 1 napis jak narazie (przemeblowanie pokoju zajelo mi cala pierwsza czesc stycznia) takze teraz planuje ponadrabiac 🙂 keep in touch! Sandra

  •    Reply

    Ojej, dopiero przeczytałam o wypadku współczuję takich przeżyć jak miło widzieć moją pracę u Ciebie

Leave a Comment